Jako polski lider w dziedzinie produkcji i projektowania zbiorników betonowych, oferujemy Państwu najwyższą jakość usług na terenie całego kraju. Firma Septic już od ponad trzydziestu lat pokonuje kolejne wyzwania i wzbogaca swoje doświadczenie, dostarczając naszym klientom niezawodne szamba betonowe. Lubin, jedno z najbardziej uprzemysłowionych miast Dolnego Śląska, również zaufało właśnie naszym konstrukcjom, wykorzystywanym przez liczne miejscowe przedsiębiorstwa. Zapraszamy gorąco wszystkich klientów do zapoznania się z poniższą ofertą i przekonania się, dlaczego to właśnie nasze zbiorniki uchodzą za najlepsze w całej Polsce!

Największa przystępność ofert w Lubinie i okolicach!

W Septic wierzymy, że dobra oferta to nie tylko atrakcyjność cen, ale także właściwe podejście do każdego klienta. Z tego też powodu, nasze zlecenia rozpatrywane są w sposób indywidualny, zaś wycena – adekwatna do zamówionego zbiornika i jego gabarytów. Dzięki naszemu zespołowi logistycznemu oraz nowoczesnemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego regionu Lubina i okolic, zapewniając najwyższą terminowość na rynku – zamówione szamba znajdą się u Państwa w ciągu trzech dni roboczych. Jako jedni z nielicznych, wystawiamy także sześcioletnią gwarancję producenta do każdego szamba betonowego. Montaż konstrukcji jest bezpłatny, zaś po jego ukończeniu otrzymają Państwo od nas wszystkie niezbędne dokumenty.

Co sprawia, że szamba betonowe Septic są najlepsze w Polsce?

Niezwykle istotne jest dla nas, aby każdy zbiornik betonowy, zamówiony przez klienta, okazał się być inwestycją na wiele lat. Z tego też powodu, korzystamy tylko i wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Podstawowym budulcem jest u nas beton klasy minimum B-25, wzmacniany poprzez wibrowanie. Nasze szamba wyposażamy w trwałe, stalowe żebrowanie (8ø – 14ø), a także uszczelniamy za pomocą najskuteczniejszych preparatów na rynku oraz własnych, niezawodnych mieszanek. Na koniec poddajemy ukończone szambo czternastodniowemu leżakowaniu, w celu zapewnienia mu wyjątkowej trwałości, której zaufał cały Lubin. Oferujemy szamba jedno-, dwu- oraz wielokomorowe.

Jeszcze na wczesnym poziomie produkcji, każdy element szamb betonowych naszej firmy przechodzi szereg testów jakości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom konstrukcje, które są zgodne z unijnymi standardami oraz certyfikatami, a także niezagrażające środowisku naturalnemu. To właśnie te cechy sprawiają, że każdego roku, do grona naszych zadowolonych klientów dołączają kolejne zakłady z Lubina i okolic.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Lubina do skorzystania z naszej oferty!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, którym potrzebne są niezawodne, trwałe szamba. Lubin i jego mieszkańcy zaufali nam ze względu na atrakcyjność cen, indywidualne podejście, rzetelność oraz profesjonalne doradztwo ze strony naszych ekspertów. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego to właśnie my wciąż pozostajemy najlepsi!

Ostatnio zamówione szamba – Lubin

W ostatnim czasie do Łomży dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Łomży, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Łomży lub bliskiej okolicy.