Zbiorniki betonowe – Żory, Woj. śląskie

Witamy w fabryce zbiorników betonowych SEPTIC. Naszym celem jest dostarczanie klientom asortymentu betonowego najwyższej jakości, dostępnego w przystępnej dla każdego cenie. Nasza fabryka uzyskała Certyfikat EU (CE), dzięki któremu możemy produkować zbiorniki na terenie całej wspólnoty europejskiej. Zależy nam na zapewnieniu kompleksowej obsługi, obejmującej również tani transport i bezpłatny montaż m.in. na terenie miasta Żory, okolic oraz całego województwa śląskiego. Bogata oferta skierowana jest dla osób poszukujących takich produktów jak szamba betonowe, zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę, zbiorniki na deszczówkę i przeciwpożarowe, szamba modułowe i separatory tłuszczów.

Zbiorniki betonowe z tanią dostawą do miasta Żory

Transport zbiornika betonowego wymaga odpowiedniego pojazdu i przemyślanej logistyki. Wyręczymy Cię w tym zadaniu! Dowozimy do klientów nasze szamba – Żory są miejscem objętym tą tanią usługą. Zlecenie dostawy zrealizujemy w ciągu 2-3 dni. Pomogą nam w tym wykwalifikowani pracownicy dysponujący nowoczesną flotą pojazdów ciężarowych, wyposażonych w specjalne dźwigi.

Darmowy montaż szamba w Żorach lub okolicy

Nie wiesz, jak w odpowiedni sposób montować nasze szamba betonowe? Żory to jedna z wielu obsługiwanych przez naszą ekipę lokalizacji, możesz więc liczyć na profesjonalne wsparcie. W fabryce zbiorników betonowych SEPTIC montaż kupionego zbiornika (bez wykonania wykopu) otrzymujesz w gratisie! To gwarancja w pełni bezpiecznego i bezproblemowego użytkowania.

Precyzyjne wykonanie zbiornika na każdym etapie

W trosce o najwyższą jakość staranie kontrolujemy każdy etap produkcji. Wybieramy najwyższej klasy surowce np. beton klasy minimum B-25 oraz uszlachetnioną stal żebrowaną. Każdy zbiornik jest wibrowany i leżakowany, w ściśle nadzorowanych warunkach.

Zapewniamy doskonałą szczelność zbiorników

W przypadku szamba betonowego szczelność jest jedną z kluczowych cech. Dlatego do jego zabezpieczenia stosujemy nie tylko masę asfaltowo-kauczukową, ale też dodatkową mieszankę uszczelniającą. Przeprowadzamy liczne testy, by mieć pewność pełnej funkcjonalności.

Znajdź dodatki, których potrzebujesz

Bez odpowiednich dodatków szambo betonowe nie będzie w pełni funkcjonalne. Wybierz odpowiednią pokrywę — standardową lub w formie płyty przejazdowej, właz żeliwny, czujnik napełnienia szamba czy kominek betonowy. Wszystkie dodatki trafią na Twoją działkę w Żorach lub okolicy razem z transportem zbiornika.

6 lat gwarancji na wszystkie zbiorniki betonowe

Na nasze szamba betonowe udzielamy aż sześcioletniej gwarancji. Jesteśmy pewni ich jakości, potwierdzonej wieloma atestami i certyfikatami. Znajdujące się w ofercie szamba betonowe i inne zbiorniki w pełni odpowiadają wymaganym prawem normom sanitarnym i ekologicznym.

Mieszkańcy miasta Żory wybrali zbiorniki

W ostatnim czasie do Żor dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Żor, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Żorach lub bliskiej okolicy.