Szukacie firmy, która zajmie się instalacją szamba na Waszej działce? Septic już od 1995 roku zajmuje się produkcją, transportem oraz montażem szamb betonowych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać potrzeby klientów, dzięki czemu nasza oferta odpowiada na wszystkie zapotrzebowania. Jakość naszych usług została potwierdzona Certyfikatem EU, który pozwala nam na produkcję zbiorników na terenie całej Unii Europejskiej. W Piotrkowie Trybunalskim coraz więcej osób zwraca się do nas z prośbą o zamontowanie szamba betonowego.

Zbiorniki betonowe – Piotrków Trybunalski wybiera sprawdzoną firmę!

Piotrków Trybunalski to miasto, na którego terenie coraz częściej montujemy zbiorniki betonowe. Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego coraz częściej ufają temu rozwiązaniu w odprowadzaniu nieczystości zarówno z gospodarstw domowych, jak i rolnych. Szamba betonowe raz na zawsze rozwiązują problem budynków, które nie są podłączone do kanalizacji miejskiej. Nasze zbiorniki wykonywane są z zastosowaniem nowoczesnej technologii podwójnej hydroizolacji oraz z użyciem materiałów od sprawdzonych producentów, takich jak: HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE, IZOPLAST i ADW. Taki proces wykonania sprawia, że nasze zbiorniki betonowe są bardziej szczelne, niż te proponowane przez konkurencję. Dzięki temu, ryzyko ulatniania się przykrego zapachu i wycieku spada do minimum.

Poznaj naszą ofertę na szamba betonowe w Piotrkowie Trybunalskim

Septic proponuje mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego takie produkty i usługi, jak:

 • zbiorniki na ścieki,
 • zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę,
 • zbiorniki na deszczówkę,
 • separatory tłuszczów,
 • zbiorniki jedno i dwukomorowe,
 • zbiorniki wielokomorowe,
 • zbiorniki przeciwpożarowe,
 • zbiorniki o pojemności od 4m3 do 200m3,
 • budowę szamb modułowych,
 • właz żeliwny typu lekkiego,
 • budowę obiektów z elementów prefabrykowanych o wysokiej jakości,
 • dobór pokryw wierzchnich – typu lekkiego lub ciężkiego.

Dla osób zainteresowanych jeszcze bardziej komfortowym korzystaniem ze zbiorników, proponujemy: pokrywę najazdową dla samochodów osobowych lub cięższych pojazdów oraz czujnik napełnienia szamba, właz żeliwny fi 600 i dłuższe kominki rewizyjne.

Septic gwarantuje najwyższą jakość konstrukcji i montażu szamba. Piotrków Trybunalski to miasto, gdzie do naszych zbiorników betonowych przekonało się już wielu mieszkańców. Wszystkie osoby zmagające się z brakiem kanalizacji miejskiej, powinny rozważyć montaż szamb betonowych, zarówno w gospodarstwach domowych, jak i rolnych.

Ostatnio dostarczone szamba – Piotrków Trybunalski

W ostatnim czasie do Piotrkowa Trybunalskiego dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Piotrkowa Trybunalskiego, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Piotrkowie Trybunalskim lub bliskiej okolicy.