Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 1

Zbiorniki betonowe 28m3

Prezentujemy naszą ofertę, w której znajdują się szamba betonowe 28m3 oraz zbiorniki o dużo mniejszych pojemnościach. Dzięki szerokiemu asortymentowi, możesz wybrać zbiornik, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Masz przy tym pewność, że oferujemy konstrukcje z betonu najwyższej jakości, wyjątkowo wytrzymałego dzięki zastosowanej przez nas technologii wibracyjnej. Całą konstrukcję dodatkowo wzmacnia stelaż zrobiony ze stalowych prętów. Podwójna hydroizolacja zapewnia doskonałą szczelność, która przy wyborze szamba jest bardzo ważna. Na wszystkie nasze zbiorniki betonowe o pojemności 28000l i nie tylko dajemy 5 lat gwarancji. Dotyczy ona tak nieprzepuszczalności, jak i wytrzymałości całej konstrukcji. Jednocześnie zapewniamy, że nasze szamba betonowe 28m3 są atestowane, producenci posiadają niezbędne zezwolenia oraz certyfikat UE (CE).

Dostarczymy zbiorniki na szambo 28m3 w całej Polsce

Jesteśmy zawsze gotowi, by pomóc Ci wybrać odpowiedni produkt. W ramach jednej objętości nierzadko możesz sięgnąć po produkty o różnych wymiarach, dopasowując je w ten sposób do swoich potrzeb. Przykładowo zbiorniki na szambo 28000l mogą mieć wymiary 480 x 400 x 215 cm. Kiedy już dokonasz zamówienia, wysyłamy je do Ciebie w ciągu dwóch dni roboczych. Każdy z betonowych elementów zabezpieczamy, by po drodze nie został uszkodzony i dotarł do Ciebie w doskonałym stanie. Na miejscu, jeszcze tego samego dnia, nasi wyspecjalizowani pracownicy montują zbiornik. Wcześniej musi zostać wykonany wykop o wymiarach odpowiednio większych niż zamówiony przez Ciebie zbiornik. Szambo jest w nim umieszczane z zachowaniem odpowiedniego spadku przewodów kanalizacyjnych.

Kupione produkty dowozimy na terenie całej Polski, niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania. Zamówienia wyceniamy indywidualnie na podstawie odległości, którą musimy pokonać oraz wybranego przez Ciebie produktu z naszego katalogu.