W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wysokiej jakości betonowe zbiorniki przeciwpożarowe, wykonane z najwyższej klasy materiałów. W zbiornikach przeciwpożarowych gromadzona jest woda, która w razie konieczności może zostać błyskawicznie wykorzystana do gaszenia pożaru. Jest to niezwykle istotne, ponieważ podczas zaprószenia ognia liczy się każda minuta. Wszystkie produkty mają niezbędne atesty i aprobaty, w tym certyfikat EU (CE). Nasze zbiorniki ppoż cieszą się dużą popularnością i wzorową opinią nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Zbiornik przeciwpożarowy jest montowany w bliskiej odległości firmy lub miejscu, w którym ryzyko wystąpienia pożaru jest znaczne. Inwestycja w przeciwpożarowy zbiornik wodny, niejednokrotnie pozwala ochronić życie, zdrowie i majątek.

Wyświetlanie 1–20 z 38 wyników

Zbiornik ppoż Septic

Produkujemy trwałe betonowe zbiorniki ppoż. Podczas produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały, w tym beton od klasy B25 do B40. Ponadto, nasi eksperci opracowali niezwykle wydajną i efektywną technologię wibracyjną, dzięki której beton z którego wykonany jest zbiornik pożarowy staje się jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne. Co więcej, przywiązujemy szczególną wagę do wszystkich połączeń, które są newralgicznymi punktami każdego zbiornika betonowego. Stosujemy podwójną hydroizolację, przy pomocy najwyższej jakości mas asfaltowych, odpornych nie tylko na działanie wody, ale również na zmianę temperatury. Każdy nasz przeciwpożarowy zbiornik wodny cechuje się stabilnością, dzięki użyciu atestowanych prętów wykonanych z uszlachetnionej stali. Całość sprawia, że zbiorniki przeciwpożarowe produkowane przez naszą firmą są niezwykle trwałe i bezawaryjne. Udzielamy 5-letniej, pisemnej gwarancji nie tylko na szczelność, ale również wytrzymałość.

Zbiorniki przeciwpożarowe – terminowa dostawa i profesjonalny montaż

Nasi doświadczeni kierowcy dostarczają zbiorniki przeciwpożarowe na terenie całego kraju, w terminie do 4 dni roboczych. Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego ładunku gwarantuje bezpieczny transport. Zapewniamy, że wszystkie zbiorniki ppoż są dostarczane na miejsce w takim samym stanie, w jakim opuściły fabrykę. Gwarantujemy, że produkty firmy SEPTIC są pozbawione ukrytych wad i uszkodzeń mechanicznych. Nasi specjaliści posiadają niezbędny sprzęt i umiejętności, aby przeprowadzić szybki montaż zbiornika przeciwpożarowego z zachowaniem wszelkich procedur jakościowych i zasad bezpieczeństwa.

Betonowy zbiornik przeciwpożarowy – cena i wymiar

W naszej ofercie znajdą Państwo zbiorniki przeciwpożarowe cechujące się różną pojemnością, dzięki czemu wybór konkretnej wersji nie stanowi żadnego problemu. Im większa pojemność, tym większe wymiary. Koszt zbiorników przeciwpożarowych jest uzależniony od ich wielkości. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką „Oferta”, w której znajdują się aktualne ceny wszystkich naszych zbiorników. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zarówno zbiorników ppoż, jak i samego procesu montażu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Nasi eksperci z chęcią udzielą wyczerpujących odpowiedzi oraz doradzą wybór najkorzystniejszego rozwiązania, dopasowanego do Państwa potrzeb i wymagań.