Zbiorniki betonowe na szambo – Nowy Sącz

Firma Septic już od ponad trzydziestu lat opracowuje, produkuje i dostarcza zbiorniki betonowe do miast na terenie całego kraju – w tym do Nowego Sącza i okolic. Jesteśmy obecni we wszystkich rozwijających się aglomeracjach, w których wciąż panuje zapotrzebowanie na niezawodne szamba betonowe. Nowy Sącz nie jest tu wyjątkiem, będąc jednym z najważniejszych miejsc na terenie Małopolski. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na nowoczesne zbiorniki betonowe z dostawą do Nowego Sącza!

Dlaczego mieszkańcy Nowego Sącza powinni skorzystać właśnie z naszej oferty?

W Septic wierzymy, że satysfakcja klienta leży w przystępności oferty, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Z tego też powodu, zapewniamy mieszkańcom Nowego Sącza nowoczesne szamba betonowe z darmowym montażem. Po zakończeniu prac, klient otrzymuje niezbędną dokumentację, a także wystawioną gwarancję na okres pięciu lat.

Jesteśmy jedną z nielicznych polskich firm, zapewniającą okresy gwarancyjne na nasze szamba betonowe.  Nowy Sącz i jego mieszkańcy cenią sobie również krótki czas dostawy od momentu zamówienia.  Zbiorniki betonowe w okolice Nowego Sącza dostarczymy w ok. trzy dni robocze. Nasza firma dysponuje bowiem nie tylko nowoczesnym parkiem maszynowym, ale także doświadczoną grupą logistyków, czuwających nad sprawnym transportem, bez względu na lokalizację dostawy.

 

Co sprawia, że nasze zbiorniki betonowe Septic są tak popularne?

Od początku naszej działalności, uczymy się kolejnych wymogów zmieniającego się rynku, wychodząc naprzeciw wszelkim wyzwaniom, stawianych nam przez inwestorów. Mieszkańcom Nowego Sącza oferujemy szamba typu jedno-, dwu- oraz wielokomorowego, dostępne w kilku wariantach pojemnościowych. Każdy zbiornik betonowy wykonujemy z najwyższej klasy budulca klasy minimum B-25, wzmocnionego dodatkowo technologią wibrowania. Trwałość konstrukcji zapewnia żebrowanie z wykorzystaniem stali szlachetnej (8ø – 14ø). Do uszczelniania szamb używamy zarówno najskuteczniejszych produktów dostępnych na rynku, jak i naszych własnych mieszanek. Ukończony zbiornik pozostawiamy na około 2 tygodnie. Leżakowanie sprawia bowiem, że szambo uzyskuje najlepszą możliwą trwałość. Zapewniamy tym samym najsolidniejsze szamba, dostępne na terenie Nowego Sącza i okolic!

Aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych przez nas konstrukcji, każde szambo betonowe Septic jest dokładnie testowane jeszcze na wczesnych etapach produkcji. Każda z naszych konstrukcji posiada wszystkie niezbędne atesty, odznaczając się nie tylko wytrzymałością na czynniki zewnętrzne i zużycie, ale także ekologią, niezagrażającą środowisku.

Zapraszamy mieszkańców Nowego Sącza do skorzystania z naszej oferty!

Docieramy wszędzie tam, gdzie potrzebne są ekologiczne, solidne szamba betonowe. Nowy Sącz zaufał nam właśnie z tego powodu, doceniając przystępność ofert, profesjonalne doradztwo, terminowość, oraz rzetelność naszych specjalistów. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z naszym działem obsługi klientów!

Ostatnio dostarczone szamba betonowe – Nowy Sącz

W ostatnim czasie do Nowego Sącza dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Nowego Sącza, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Nowym Sączu lub bliskiej okolicy.