Firma Septic już od ponad trzydziestu lat opracowuje, produkuje i dostarcza zbiorniki betonowe najwyższej jakości, docierając do miast na terenie całego kraju. Od początku naszej działalności, uczymy się kolejnych wymogów zmieniającego się rynku, wychodząc naprzeciw wszelkim wyzwaniom, stawianych nam przez inwestorów. Jesteśmy obecni we wszystkich rozwijających się miastach, w których wciąż panuje zapotrzebowanie na niezawodne szamba betonowe. Nowy Sącz nie jest tu wyjątkiem, będąc jednym z najważniejszych miejsc na terenie Małopolski. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego mieszkańcy Nowego Sącza powinni skorzystać właśnie z naszej oferty?

W Septic wierzymy, że satysfakcja klienta leży w przystępności oferty, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Z tego też powodu, zapewniamy darmowy montaż zbiorników wszystkim klientom z Nowego Sącza i okolic. Po zakończeniu prac montażowych, klient otrzymuje niezbędną dokumentację, a także wystawioną gwarancję na okres sześciu lat. Jesteśmy zarazem jedną z nielicznych polskich firm, zapewniającą okresy gwarancyjne dla naszych szamb. Zamówione szamba betonowe znajdą się u Państwa już po trzech dniach roboczych. Nasza firma dysponuje bowiem nie tylko nowoczesnym parkiem maszynowym, ale także doświadczoną grupą logistyków, czuwających nad sprawnym transportem, bez względu na lokalizację klienta.

Co sprawia, że nasze zbiorniki betonowe są tak popularne pośród Polaków?

Oferujemy Państwu szamba typu jedno-, dwu- oraz wielokomorowego, dostępne w kilku wariantach pojemnościowych. Każdy zbiornik betonowy wykonujemy z najwyższej klasy budulca klasy minimum B-25, wzmocnionego dodatkowo technologią wibrowania. Trwałość konstrukcji zapewnia żebrowanie z wykorzystaniem stali szlachetnej (8ø – 14ø). Do uszczelniania szamb używamy zarówno najskuteczniejszych produktów dostępnych na rynku, jak i naszych własnych mieszanek. Ukończony zbiornik pozostawiamy na około 2 tygodnie. Leżakowanie sprawia bowiem, że szambo uzyskuje najlepszą możliwą trwałość. Zapewniamy tym samym najsolidniejsze szamba, dostępne na terenie Nowego Sącza i okolic!

Aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych przez nas konstrukcji, każde szambo betonowe Septic jest dokładnie testowane jeszcze na wczesnych etapach produkcji. Każda z naszych konstrukcji posiada wszystkie niezbędne atesty, odznaczając się nie tylko wytrzymałością na czynniki zewnętrzne i zużycie, ale także ekologią, niezagrażającą środowisku Nowego Sącza.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Nowego Sącza do skorzystania z naszej oferty!

Docieramy wszędzie tam, gdzie potrzebne są ekologiczne, solidne szamba. Nowy Sącz zaufał nam właśnie z tego powodu, doceniając przystępność ofert, profesjonalne doradztwo, terminowość, oraz rzetelność naszych specjalistów. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z naszym działem obsługi klientów!

Ostatnio dostarczone szamba – Nowy Sącz