Zbiorniki na szambo 12m3 cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Ich największe zalety jest pojemność dostosowana do potrzeb przeciętnej wielkości rodziny. Oferujemy Państwu szamba betonowe 12m3, do produkcji których zostały użyte najwyższej jakości materiały, gwarantujące bezproblemowe działanie przez wiele lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej klasy zbiorników betonowych o różnych pojemnościach, dzięki któremu nasze produkty cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i w Europie. Cieszymy się, że grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 5

Zbiornik na szambo 12m3

Podczas produkcji zbiorników betonowych, wykorzystujemy opracowaną przez naszych specjalistów technologię wibracyjną. Dzięki niej, beton z którego wykonane jest szambo 12m3 nabiera dodatkowych właściwości i staje się jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne. Ponadto, cała konstrukcja szamba betonowego 12m3 opiera się o stelaż wykonany z uszlachetnionej stali. Co więcej, przy zbiornikach 12000l stosujemy podwójne hydroizolowanie przy pomocy najlepszych mas asfaltowych, gwarantujących perfekcyjną szczelność. To połączenie sprawia, że szamba betonowe 12m3 SEPTIC wyróżniają się długowiecznością. Posiadamy wszystkie niezbędne atesty oraz zezwolenia, w tym certyfikat UE (CE). Udzielamy 5-letniej, pisemnej gwarancji zarówno na szczelność, jak i wytrzymałość zbiornika. Ponadto, zapewniamy pełną dokumentację, aprobaty i deklaracje zgodności.

Szamba betonowe 12m3 z jedną komorą lub dwoma komorami

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szamba 12m3 ze zbiornikami jednokomorowymi, jak i dwukomorowymi. W skład zestawu wchodzi zbiornik betonowy 12000l,  płyta oraz właz, także wykonane z betonu. W przypadku szamb 12m3 dwukomorowych, zestaw składa się z dwóch włazów.

Domyślnie jednokomorowe szambo betonowe 12000l oraz wersja dwukomorowa szamba 12m3 posiadają takie same wymiary. Ich długość to 4 metry, natomiast szerokość jest równa 2,4 metra. Z kolei wysokość wraz z płytą wynosi 1,65 metra.

Jako profesjonaliści, gwarantujemy szybki i bezpieczny transport zbiorników na szambo 12m3 na terenie całej Polski. Nasi doświadczeni kierowcy skrupulatnie zabezpieczają cały ładunek, dzięki czemu mają Państwo pewność, że szambo zostanie dostarczone w takim stanie, w jakim opuściło fabrykę. Zapewniamy perfekcyjny stan techniczny każdego elementu.

Zbiornik na szambo 12m3 z profesjonalnym montażem u klienta

W dniu dostawy gwarantujemy Państwu szybki i profesjonalny montaż szamba 12m3 z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. Nasi pracownicy posiadają niezbędny sprzęt, wiedzę i umiejętności, dzięki którym cały proces montażu zbiornika na szambo 12m3 trwa najkrócej jak to możliwe. Do wcześniej przygotowanego wykopu jest instalowany zbiornik, z zachowaniem niezbędnych spadków rur kanalizacyjnych. Sam wykop pod zbiornik na szambo 12 m3, zarówno w przypadku modelu jednokomorowego, jak i dwukomorowego, powinien cechować się następującymi wymiarami – długość 4,5 m, szerokość 3 m i wysokość 2,15 m. W razie jakichkolwiek pytań związanych zarówno z szambami 12m3, jak i samym montażem zbiorników 1200l, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie, dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań.