Witamy na stronie fabryki zbiorników betonowych SEPTIC. Od lat tworzymy dla Ciebie szamba betonowe i inne rodzaje zbiorników cechujące się solidnym wykonaniem, trwałością i wyjątkową szczelnością. Wszystko to dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, a także zastosowaniu odpowiedniej klasy surowców i nowoczesnych technologii. Stawiamy jednocześnie na przystępne ceny, pozwalające na stałe poszerzanie grona odbiorców. Znajdziesz u nas zbiorniki betonowe na ścieki, gnojówkę i gnojowicę, na deszczówkę i przeciwpożarowe.

Szamba betonowe z transportem do Żar

Oferujemy wysokiej jakości zbiorniki betonowe z tanim transportem. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów bezpiecznie i szybko dowozimy nasze szamba. Żary to miasto będące jednym z punktów na naszej mapie dostaw — skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Profesjonalny dowóz do Żar w terminie 2-3 dni

W przypadku ciężkich betonowych zbiorników transport może być problematyczny. Dlatego zrobimy to za Ciebie! Dysponujemy specjalnie przystosowanymi do takiego celu autami ciężarowymi wyposażonymi w dźwigi. Szybko, sprawnie i w bezpieczny sposób przywieziemy do Ciebie szamba betonowe. Żary i okolice to lokalizacja, w której na dostawę poczekasz ok. 2-3 dni.

Pomożemy Ci z montażem zbiornika betonowego

Jedynie profesjonalnie zamontowany zbiornik jest w pełni funkcjonalny i bezpieczny. Taki proces wymagać może doświadczenia — proponujemy naszym klientom bezpłatny montaż szamba i fachowe porady na każdym etapie realizacji zamówienia. Jeśli mieszkasz na terenie Żar lub w okolicach, zapraszamy do skorzystania z tej usługi.

Jak wybrać szambo betonowe najlepszej jakości?

Solidna konstrukcja, szczelne ścianki, wygodne użytkowanie — podczas wyboru szamba betonowego warto zwrócić uwagę na te aspekty. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by nasze produkty spełniały oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych. Udzielamy aż sześcioletniej gwarancji na zbiorniki betonowe. Mamy nadzieję, że ich użytkowanie będzie długie i bezproblemowe.

Zbiornik z betonu klasy B-25, wibrowany i leżakowany

Pragnąc uzyskać najwyższą jakość, korzystamy jedynie z surowców wysokiej klasy. Do tworzenia zbiorników używamy betonu klasy minimum B-25 i stali żebrowanej, z której powstaje zbrojenie. Zbiornik betonowy poddawany jest procesowi wibrowania i długiemu leżakowaniu, co pozwala na uzyskanie świetnych właściwości użytkowych.

Nasze zbiorniki przechodzą liczne testy

Dostępne w naszej ofercie szamba betonowe przechodzą wiele testów badających ich odporność i wytrzymałość. Każdy z produktów posiada kompletną dokumentację potwierdzającą pełną zgodność z normami.

Ostatnio dostarczone szamba – Żary

W ostatnim czasie do Żar dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

Sprawdź także:

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Żar, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Żarach lub bliskiej okolicy.