W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. jednokomorowe szamba betonowe 6m3, wykonane z najwyższej klasy materiałów, gwarantujących długie i bezproblemowe użytkowanie. Do wzmocnienia naszych zbiorników na szambo 6000l wykorzystujemy uszlachetnioną, atestowaną stal, która dodatkowo wspomaga całą konstrukcję i czyni ją jeszcze bardziej odporną na czynniki zewnętrzne. Ponadto, szczególną uwagę przykładamy do wszystkich łączeń. Nasze zbiorniki betonowe 6m3 wykonane są wyłącznie najwyższej klasy masy asfaltowe, co przekłada się na perfekcyjną szczelność przez długie lata.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 1

Zbiorniki betonowe na szambo 6000l

Każe nasze szambo betonowe 6m3 posiada niezbędne atesty i aprobaty, w tym certyfikat UE (CE). Wyróżnia nas terminowość – zamówione szambo 6000l dostarczamy w terminie do 4 dni roboczych. Co więcej, nasi doświadczeni kierowcy skrupulatnie zabezpieczają cały zestaw, czyli zbiornik betonowy 6m3, płytę oraz właz, również wykonany z betonu. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wszystkie elementy zostaną dostarczone w identycznym stanie, w jakim opuściły fabrykę. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż z zachowaniem wszelkich procedur jakościowych.

Szambo 6m3 – przykładowe wymiary

Oferowane przez nas standardowe szambo 6m3 ma 2,5 m długości, 2 m szerokości, natomiast wysokość wraz z płytą to 1,60 m. Zbiornik na szambo 6000l montowany jest we wcześniej przygotowanym wykopie o odpowiedniej wielkości. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszymi zbiornikami betonowymi o pojemności 6m3 lub procedurą ich montażu, zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią udzielą merytorycznych odpowiedzi i pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, dopasowane do potrzeb i wymagań klientów.