Witamy w fabryce zbiorników betonowych SEPTIC! Naszą misją od niemal 30 lat jest dostarczanie klientom prywatnym i biznesowym wysokiej jakości produktów, spełniających wszelkie normy sanitarne i ekologiczne. Wiemy, jak ważna są wytrzymałość, szczelność i solidna konstrukcja zbiornika. Dlatego stosujemy jedynie wysokiej klasy surowce i starannie dopracowane technologie. Dowozimy nasze szamba betonowe do Torunia i okolic, zapewniamy też profesjonalny i bezpłatny montaż.

Solidne szamba betonowe dla wymagających

Potrzebujesz szamba betonowego wyróżniającego się na tle innych doskonałą jakością i bezawaryjnością? Zbiorniki betonowe to nasza specjalność — dzięki wieloletniemu doświadczeniu, starannemu doborowi surowców i nowoczesnemu sprzętowi możemy zaproponować Ci zbiorniki o perfekcyjnych parametrach.

6 lat gwarancji na zbiornik betonowy

Jesteśmy przekonani, że nasze zbiorniki będą Ci służyć bezproblemowo przez wiele lat. Dlatego zapewniamy sześcioletnią gwarancję, a każdy produkt posiada kompletną dokumentację techniczną. Podczas produkcji sięgamy po beton klasy minimum B-25, zapewniający solidną i wytrzymałą konstrukcję. Ważne elementy zbiornika stanowią zbrojenie z uszlachetnionej stali oraz uszczelnienie umożliwiające skuteczną ochronę przed przeciekaniem.

Szamba betonowe i niezbędne dodatki

Za pośrednictwem naszej strony internetowej w prosty sposób zamówisz różnego rodzaju zbiorniki betonowe, w wielu pojemnościach. Możesz wybierać spośród zbiorników jednokomorowych, dwukomorowych czy wielokomorowych — mamy też w ofercie nowoczesne szamba betonowe modułowe. Nie zapomnij o takich dodatkowych elementach jak włazy żeliwne, płyty przejazdowe, pokrywy czy kominki betonowe i czujniki napełnienia.

Kompleksowa obsługa: dowóz, montaż, doradztwo

Podstawowa działalność firmy SEPTIC to produkcja solidnych zbiorników betonowych jak m.in. popularne szamba. Toruń to jedno z obsługiwanych przez nas miast — możesz liczyć nie tylko na wysokiej klasy zbiornik, ale też na kompleksowe usługi związane z jego dowozem i montażem.

Dostawa w 2-3 dni do Torunia

Terminowość jest dla nas bardzo ważna, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wysyłane produkty docierały do klientów w ciągu 2-3 dni. Dysponujemy nowoczesnymi autami ciężarowymi wyposażonymi w dźwigi, dzięki czemu realizujemy zlecenia sprawnie i bezpiecznie. Chcesz zamówić szamba betonowe? Toruń znajduje się na terenie objętym naszą dostawą.

Mieszkasz w Toruniu? Zamontujemy Twój zbiornik!

Na terenie Torunia i okolic przeprowadzimy także bezpłatny fachowy montaż zbiornika betonowego. Ekipa fachowców wykona prace szybko i sprawnie, przestrzegając wszelkich norm sanitarnych i ekologicznych. Teraz możesz bezpiecznie i wygodnie korzystać ze zbiornika!

Ostatnio zamówione zbiorniki na szamba – Toruń

W ostatnim czasie do Torunia dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Torunia, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Toruniu lub bliskiej okolicy.