Zaczynaliśmy jako mała firma, lecz dzięki swojej ambicji staliśmy się niekwestionowanym liderem na rynku. Septic zajmuje się produkcją, transportem oraz montażem szamb betonowych już od 1995 roku. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam na skomponowanie oferty, która odpowiada na wszystkie potrzeby naszych klientów. Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego do produkcji naszych zbiorników używamy tylko sprawdzonych materiałów od zaufanych producentów i korzystamy z innowacyjnych technologii. Wysoki standard naszych usług został wyróżniony europejskim Certyfikatem EU, dającym nam uprawnienia do pracy na terenie całej Unii Europejskiej.

Szamba – Szczecin wybiera lidera na rynku!

Ważnym punktem naszych dostaw stało się Województwo Zachodniopomorskie, a w szczególności Szczecin. Nie wszyscy mieszkańcy Szczecina posiadają podłączenie do kanalizacji miejskiej na swoich posesjach, co jest źródłem wielu problemów. Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy instalacja szamba betonowego na działce. Część osób, która rozważa tę alternatywę, zastanawia się, jak wygląda korzystanie ze zbiornika. Niektórzy mają nieprzyjemne wspomnienia z dzieciństwa i pamiętają przede wszystkim przykry zapach. Szamba Septic na szczęście nie mają z nimi nic wspólnego. Wieloetapowy proces produkcji naszych zbiorników sprawia, że są one wyjątkowo szczelne, co sprawia, że nie ma mowy o ulatnianiu się nieprzyjemnego zapachu czy niekontrolowanym wycieku. Montaż szamba nie wiąże się już z ryzykiem wygenerowania nowego problemu, czego część z naszych klientów najbardziej się obawiała.

Dowodem na skuteczność i jakość tego rozwiązania, niech będą słowa naszych zadowolonych klientów ze Szczecina:

„Musieliśmy zdecydować się na szambo, bo nie było żadnych perspektyw na podłączenie kanalizacji. Nie żałuję tego rozwiązania, sprawdza się nam naprawdę znakomicie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy firmy Septic, na pewno poleciłabym ich dalej” ~Joanna, klientka indywidualna

„System szamb betonowych to był dla nas mus. Na szczęście trafiliśmy na firmę, która wie, co i jak, dlatego wszystko działa sprawnie i bez zarzutu. Gdybym miał podłączać szambo jeszcze raz, na pewno ponownie wybrałbym Septic” ~Marek, klient biznesowy

Oferta dla Szczecina

W naszej ofercie dla Szczecina znajdziecie wszystkie nasze regularne usługi i produkty. Najważniejsza decyzja, jaką muszą podjąć nasi klienci, dotyczy wielkości szamba. Jego metraż wybiera się zazwyczaj ze względu na jego przeznaczenie.

Szamba jednokomorowe

Szamba jednokomorowe to zbiorniki betonowe o pojemności od 4 m3 do 12 m3. Wykonujemy je z betonu klasy B-25 przy użyciu takich technologii, jak: wibrowanie, zbrojenie stalą żebrowaną oraz zabezpieczenie od zewnątrz specjalną mieszanką uszczelniającą oraz masą asfaltowo-kauczukową. Cały proces ma na celu zagwarantowanie jak najwyższej solidności i szczelności zbiorników. Nasze szamba mają 10 cm grubości i nie są cieniowane, co sprawia, że są wytrzymalsze, niż inne dostępne na rynku zbiorniki. Na końcu dopasowujemy do szamb zbiorniki, zależnie od potrzeb klienta. Rekomendujemy standardowe włazy do ciągu pieszego, natomiast do przejazdowego – wzmocnione.

Szamba dwukomorowe

Szamba dwukomorowe to zbiorniki betonowe o pojemności od 7 m3 do 12 m3. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz solidne materiały, takie jak: beton klasy od B-25 do B-40, beton B-30 W8, gęste, stalowe zbrojenie, kruszywo dolomitowe, plastyfikatory oraz stosujemy opatentowaną przez naszych inżynierów mieszkankę uszczelniającą i podwójną warstwę IZOLBETU.

Szamba wielokomorowe

Szamba wielokomorowe produkujemy w taki sam sposób, jak zbiorniki dwukomorowe. Systemy szamb wielokomorowych, tworzonych z podłączonych ze sobą szamb jednokomorowych, sprawdzają się przede wszystkich przy dużych obiektach.

Co wyróżnia nasze zbiorniki?

– 20 dni leżakowania,

– wzmocniona konstrukcja,

– 6-letnia gwarancja,

– wzmocniona szczelność,

– wzmocniona płyta.

Oferta Septic obejmuje również dodatkowe elementy do szamb, spełniające wszystkie normy ekologiczne i sanitarne. Naszym klientom proponujemy: pokrywy wierzchnie typu lekkiego, ciężkiego i przejazdowe, kominki betonowe, włazy żeliwne oraz czujniki zapełnienia szamba. Z przyjemnością pomożemy Wam wybrać najlepsze dla Was rozwiązania.

Transport i montaż

Nasza firma nie zajmuje się tylko produkcją zbiorników, świadczymy również usługi w ramach transportu oraz montażu szamb betonowych. Posiadamy flotę, która składa się pięćdziesięciu, przystosowanych do bezpiecznego transportu samochodów Volvo z HDS. Dostarczamy nasze zbiorniki przeważnie od 1 do 3 dni roboczych, a w przypadku zamówień indywidualnych, nawet tego samego dnia, co złożone zamówienie. Dobra logistyka i terminowość naszych dostaw sprawia, że nasi klienci doceniają naszą obsługę również w tym zakresie. Zawsze prosimy jednak o ułatwienie dojazdu samochodowi ciężarowemu do wykopu, w którym ma być zainstalowane szambo. Ponieważ zbiorniki są montowane od razu, konieczne jest udostępnienie prądu, gdyż jest on potrzebny do zasilenia maszyn, takich jak wiertarko-mieszarki. Tego samego dnia klienci otrzymują również komplet dokumentacji do szamb, w tym 6-letnią gwarancję.

Dołącz do zadowolonych klientów ze Szczecina!

Septic jest niepodważalnym liderem na rynku produkcji, transportu oraz montażu szamba. Szczecin to miasto, którego mieszkańcy obdarzyli zaufaniem naszą firmę, gdyż wiedzą, że zawsze warto stawiać na znających się na rzeczy profesjonalistów. Podłączamy szambo szybko i tanio, rozwiązując na dobre problem z brakiem podłączenia kanalizacji miejskiej. Nasze solidne zbiorniki na pewno nie staną się dla Was nigdy dodatkowym problemem. Jeśli na Waszej posesji również go nie ma, zdecydowanie powinniście rozważyć instalację szamba betonowego w Waszym gospodarstwie rolnym lub domowym. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

Mieszkańcy miasta Szczecin kupili ostatnio

W ostatnim czasie do Szczecina dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Szczecina, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Szczecinie lub bliskiej okolicy.