Jeżeli szukasz trwałego szamba, wykonanego z najwyższej jakości materiału, to trafiłeś idealnie. W naszej ofercie znajdują się, zbiorniki na szambo o pojemności 18000l oraz o mniejszych i większych objętościach. Bez większych problemów znajdziesz taki, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 2

Zbiorniki 18m3 zbudowane w technologii wibracyjnej

Dzięki technologii wibracyjnej, beton, z którego robimy nasze zbiorniki na szambo 18m3, jest trwalszy i bardziej odporny na czynniki, działające od zewnątrz. Stalowe pręty są dodatkowym wzmocnieniem całości konstrukcji. Dla zapewnienia idealnej szczelności, stosujemy podwójną hydroizolację. Na wszystkie nasze produkty dajemy 5 lat gwarancji (zarówno obejmującą wytrzymałość zbiornika, jak i jego nieprzepuszczalność). Nasze produkty posiadają wszystkie zezwolenia, atesty oraz deklaracje zgodności. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zakupione u nasz szamba betonowe 18000l posłużą Ci przez bardzo długi czas i nie będą sprawiać żadnych problemów podczas użytkowania.

Zbiorniki na szambo w różnych konfiguracjach

Nasza oferta zbiorników betonowych zawiera modele jednokomorowe i dwukomorowe. Posiadamy także zbiorniki łączone. W przypadku szamba o określonej objętości jego wymiary mogą być zróżnicowane, np. zbiornik na szambo o objętości 18m3 może mieć wymiary 480 x 300 x 170 cm lub 300 x 240 x 320. Należy przy tym pamiętać, że wykop wykonywany pod montaż zbiornika musi być odpowiednio większy. W kwestii montażu również jesteśmy do Twojej dyspozycji. To dlatego oferujemy nie tylko sprzedaż zbiorników na szambo, ale też ich transport i montaż. Już w ciągu 48 godzin od wpłynięcia Twojego zamówienia, nasz kierowca wyruszy w drogę z produktem. Każdy jego element jest dobrze zabezpieczony, zatem nie ma ryzyka, że jakaś część zbiornika zostanie uszkodzona w drodze. Dowozimy produkty na terenie całego kraju, nie tylko w okolicach dużych miast, ale też do najmniejszych miejscowości. W dniu dostarczenia zbiornika wykonujemy również montaż, który przeprowadzają nasi wyszkoleni pracownicy, posiadający specjalistyczną wiedzę oraz niezbędne narzędzia.