Firma Septic to polski lider w dziedzinie projektowania i tworzenia zbiorników betonowych. Już od ponad trzydziestu lat wyznaczamy kolejne normy na rodzimym rynku, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość usług na terenie całej Polski. W niemal każdym większym mieście wykorzystywane są bowiem właśnie nasze szamba betonowe. Legnica, jako jedno z najpopularniejszych miejsc Dolnego Śląska, również jest do nich zaliczana. Oto, dlaczego tak warto jest zapoznać się z naszą ofertą i dołączyć do rosnącego grona naszych zadowolonych klientów!

Szamba Legnica

Nasze szamba betonowe cieszą się ogromnym uznaniem Polaków ze względu na swoją znakomitą trwałość, będącą owocem wielu lat ciężkiej pracy oraz wnikliwych analiz zmieniających się norm rynkowych. W procesie produkcji wykorzystujemy beton klasy B-25 lub wyższej, zależnie od rodzaju zamówionego zbiornika. W naszej ofercie znajdą bowiem Państwo szamba typu jedno-, dwu- oraz wielokomorowego, dostępne w różnych pojemnościach. Nasz beton jest dodatkowo wzmacniany poprzez wibrowanie, zaś ukończone konstrukcje – pozostawiane na minimum czternaście dni. Najwyższą trwałość na terenie Legnicy zapewniają im żebrowania ze stali szlachetnej (8ø – 14ø). W Septic jesteśmy także świadomi, jak ogromne znaczenie dla ekologii danej konstrukcji ma jej szczelność. Z tego też powodu, każde szambo betonowe, powstające w naszym zakładzie, zostaje dokładnie uszczelnione za pomocą podwójnych warstw IZOLBETu, a także nowatorskich mieszanek, opracowanych przez naszych ekspertów.

Przystępność oferty dla każdego mieszkańca Legnicy!

Jako jedni z nielicznych, wystawiamy sześcioletnią gwarancję producenta po zakończeniu każdego zlecenia. W Septic wierzymy bowiem, że prawdziwą renomę buduje się poprzez bycie wiarygodnym. Montaż naszych zbiorników, bez względu na ich rodzaj, jest całkowicie darmowy. Dzięki nowoczesnemu, bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu z pięćdziesięcioma pojazdami Volvo, wyposażonymi w HDS, a także doświadczonemu zespołowi logistycznemu, dostarczymy zamówione konstrukcje do każdego miejsca na terenie Legnicy i okolic. Czas oczekiwania na transport wynosi zaledwie trzy dni robocze! Dzięki temu, oszczędzisz z nami nie tylko pieniądze, ale i cenny czas!

Każdy z naszych zbiorników betonowych jest dokładnie testowany jeszcze na poziomie produkcji, pod kątem jego szczelności i wytrzymałości. Wystawiamy także niezbędną dokumentację po zakończeniu prac montażowych. Dla naszych ekspertów, każdy mieszkaniec Legnicy zasługuje bowiem na inwestycję, której skuteczność będzie widoczna i odczuwalna przez długie lata.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy gorąco do kontaktu wszystkich klientów, których obiekty wymagają montażu wydajnego szamba. Legnica, jako miasto o wysokiej dynamice rozwoju, należy bowiem do miast, w których każdego roku budowane są nowe obiekty przedsiębiorcze. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość naszych konstrukcji, ale także profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny oraz rzetelność naszych specjalistów!

Ostatnio zamówione szamba – Legnica