Zbiorniki betonowe – Legnica

Szukasz nowoczesnych szamb betonowych? Legnica to miejsce do którego chcesz dostarczyć zbiornik na szambo? Firma Septic to polski lider w dziedzinie projektowania i tworzenia zbiorników betonowych. Już od ponad trzydziestu lat wyznaczamy kolejne normy na rodzimym rynku, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość usług na terenie całej Polski. Produkujemy i transportujemy „pod drzwi” m.in szczelne i bezpieczne szamba betonowe. Legnica i cały region Dolnego Śląska to dla nas ważny rynek.

Mieszkańcy Legnicy zaufali Septic

Nasze szamba betonowe cieszą się ogromnym uznaniem mieszkańców Legnicy ze względu na swoją znakomitą trwałość. Jest to owoc wielu lat ciężkiej pracy oraz wnikliwych analiz zmieniających się norm rynkowych. W procesie produkcji wykorzystujemy beton klasy B-25 lub wyższej, zależnie od rodzaju zamówionego zbiornika na szambo. W naszej ofercie znajdą Państwo szamba betonowe typu jedno-, dwu- oraz wielokomorowego, dostępne w różnych pojemnościach. Nasz beton jest dodatkowo wzmacniany poprzez wibrowanie, zaś ukończone konstrukcje pozostawiane na minimum czternaście dni. Najwyższą trwałość zapewniają żebrowania ze stali szlachetnej (8ø – 14ø).

W Septic jesteśmy także świadomi, jak ogromne znaczenie dla ekologii danej konstrukcji ma jej szczelność. Z tego też powodu, każde szambo betonowe, powstające w naszym zakładzie, zostaje dokładnie uszczelnione za pomocą podwójnych warstw IZOLBETu, a także nowatorskich mieszanek, opracowanych przez naszych ekspertów. Wszystko to sprawia, że mieszkańcy Legnicy wybierają  właśnie nasze szamba betonowe.

Przystępność oferty dla każdego mieszkańca Legnicy!

Jako jedni z nielicznych, wystawiamy sześcioletnią gwarancję producenta po zakończeniu każdego zlecenia. W Septic wierzymy bowiem, że prawdziwą renomę buduje się poprzez bycie wiarygodnym. Montaż naszych zbiorników, bez względu na ich rodzaj, jest całkowicie darmowy. Dzięki nowoczesnemu, bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu z pięćdziesięcioma pojazdami Volvo, wyposażonymi w HDS, a także doświadczonemu zespołowi logistycznemu, dostarczymy zamówione konstrukcje do każdego miejsca na terenie Legnicy i okolic. Czas oczekiwania na transport szamba betonowego w rejon Legnicy wynosi zaledwie trzy dni robocze! Dzięki temu, oszczędzisz z nami nie tylko pieniądze, ale i cenny czas!

Każdy z naszych zbiorników betonowych jest dokładnie testowany jeszcze na poziomie produkcji, pod kątem jego szczelności i wytrzymałości. Wystawiamy także niezbędną dokumentację po zakończeniu prac montażowych. Dla naszych ekspertów, każdy mieszkaniec Legnicy zasługuje bowiem na inwestycję, której skuteczność będzie widoczna i odczuwalna przez długie lata.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy gorąco do kontaktu wszystkich klientów z Legnicy i okolic, których obiekty wymagają montażu wydajnego szamba betonowego. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość naszych konstrukcji, ale także profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny samych zbiorników, jak i ich transportu do Legnicy.

Ostatnio zamówione szamba – Legnica

W ostatnim czasie do Legnicy dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Legnicy, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika w Legnicy lub bliskiej okolicy.