W ofercie firmy Septic znajdziesz szamba betonowe o pojemności 3m3. Jednokomorowe zbiorniki na szambo 3m3, składają się ze zbiornika głównego, zwykłej płyty oraz włazu. Wszystkie elementy wykonane są z betonu wysokiej jakości. Dla zbiornika o określonej wielkości musi zostać wykonany proporcjonalnie duży wykop. Przykładowo – zbiorniki betonowe 3m3 (ich objętość to ok. 3000 l) mają wymiary 300 x 240 x 65 cm. Dla takiego szamba 3m3 należy przygotować wykop o wymiarach 350 x 300 x 215 cm.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 1

Zbiorniki na szambo 3000l

Szamba, które znajdują się w naszej ofercie, zostały zaprojektowane przy wykorzystaniu technologii wibracyjnej. Dzięki niej beton, z którego zrobione są zbiorniki 3m3, jest wytrzymalszy i odporniejszy na czynniki zewnętrzne. Gwarantuje to najwyższą jakość produktu, który wybierasz, ponieważ wszystkie pozycje z naszej oferty otrzymały odpowiednie dla branży atesty oraz certyfikaty CE. Kupując zbiornik na szambo 3m3 możesz skorzystać z dostawy na terenie całego kraju. W ciągu maksymalnie czterech dni roboczych zamówiony przez Ciebie produkt dotrze tam, gdzie chcesz. Koszty transportu wyceniamy indywidualnie, na podstawie wielkości ładunku oraz ilości kilometrów do pokonania. Docieramy zarówno do dużych miast, jak i do niewielkich miejscowości.

Jeżeli szukasz szamba betonowego z jedną komorą, to zbiornik wielkości 3m3 powinien być dla Ciebie odpowiedni. Gdy będziesz mieć wątpliwości, który typ produktu wybrać oraz na jaki rozmiar postawić, możesz poprosić o poradę ekspertów. Nasi specjaliści w tej dziedzinie, po otrzymaniu odpowiednich informacji, będą w stanie zarekomendować produkt najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

Wybrany artykuł powinien być jak najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, dlatego nasze wyceny są „szyte na miarę”. Dzięki nim mamy pewność, że otrzymasz dokładnie taki zbiornik betonowy 3000l, jakiego potrzebujesz.