Septic to firma, która zajmuje się produkcją, transportem oraz montażem szamb betonowych. Chociaż zaczynaliśmy jako małe przedsiębiorstwo, obecnie jesteśmy liderem w branży. Od 1995 roku dokładamy wszelkich starań, by zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Najważniejsza jest dla nas jakość, dlatego wykorzystujemy materiały tylko sprawdzonych producentów oraz sięgamy po najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu, dostarczamy naszym klientów najlepsze zbiorniki betonowe w Polsce. Wysoki standard naszych usług został potwierdzony europejskim Certyfikatem EU, uprawniającym nas do prowadzenia działań na całym terenie Unii Europejskiej.

Szamba – Gdynia stawia na Septic!

Coraz częstszym punktem na mapie naszych dostaw jest Województwo Pomorskie, a w szczególności Gdynia. Niektórzy mieszkańcy Gdyni muszą nadal mierzyć się z brakiem dostępu do kanalizacji miejskiej oraz z wątpliwą perspektywą jej rychłego podłączenia. W związku z tym, najlepsze, co mogą zrobić w takiej sytuacji, to instalacja zbiornika betonowego na swojej działce. Dzięki niemu, problem nieczystości w gospodarstwie rolnym czy domowym, zostaje rozwiązany. Niekiedy pojawiają się obawy, że szamba na działce może być problematyczne. Tego typu pytania spowodowane są najczęściej złymi wspomnieniami z dzieciństwa i kojarzeniem szamba z niezbyt atrakcyjnym zapachem. Na szczęście współczesne zbiorniki nie mają z nimi nic wspólnego. Wieloetapowy proces produkcji i wysokiej jakości materiały są gwarancją maksymalnej szczelności, uniemożliwiającej niekontrolowane wycieki i ulatnianie się brzydkich zapachów.

Dowodem na skuteczność i jakość tego rozwiązania, niech będą słowa naszych zadowolonych klientów z Gdyni:

„Brak podłączenia do kanalizacji był dla mnie sporym problemem i wyzwaniem, na szczęście dzięki Septic ich zbiornikom udało mi się go szybko rozwiązać” ~Aneta, klientka indywidualny

„Potrzebowałem całej sieci zbiorników, dzięki pomocy Septic zastosowaliśmy najlepszy możliwy układ, który sprawdza się znakomicie” ~Wojciech, klient biznesowy

Oferta dla Gdyni

W ramach naszej oferty dla Gdyni, znajdziecie wszystkie produkty oraz usługi, które wykonujemy. Pierwsza decyzja naszych klientów powinna dotyczyć metrażu zbiornika. Jego wielkość wybiera się zazwyczaj ze względu na jego przeznaczenie.

Szamba jednokomorowe

Jednokomorowe zbiorniki betonowe to szamba o pojemności od 4 m3 do 12 m3. Do ich produkcji wykorzystuje się beton z klasy B-25, a cały proces obejmuje: wibrowanie, zbrojenie stalą żebrowaną oraz zabezpieczenie od zewnątrz specjalną mieszanką uszczelniającą oraz masą asfaltowo-kauczukową. Taki proces produkcji jest gwarancją solidności naszych szamb. Zbiorniki, które znajdziecie w naszej ofercie mają 10 cm grubości i nie są cieniowane, dzięki czemu są znacznie wytrzymalsze, niż przeciętne. Pokrywy do szamb dopasowujemy zależnie do potrzeb klienta. Do ciągu pieszego rekomendujemy standardowe, natomiast do przejazdowego – wzmocnione.

Szamba dwukomorowe

Dwukomorowe zbiorniki betonowe to szamba o pojemności od 7 m3 do 12 m3. Proces ich produkcji obejmuje innowacyjne technologie oraz wysokiej jakości materiały, takie jak: beton klasy od B-25 do B-40, beton B-30 W8, gęste, stalowe zbrojenie, kruszywo dolomitowe, plastyfikatory oraz stosujemy opatentowaną przez naszych inżynierów mieszkankę uszczelniającą i podwójną warstwę IZOLBETU.

Szamba wielokomorowe

Proces produkcji wielokomorowych szamb betonowych jest analogiczny do modeli dwukomorowych. Tego typu zbiorniki stosuje się przede wszystkim na bardzo dużych obiektach. Wielokomorowy system polega na połączeniu ze sobą wielu zbiorników betonowych w taki sposób, by tworzyły jedną instalację.

Co wyróżnia nasze zbiorniki?

– 20 dni leżakowania,

– wzmocniona konstrukcja,

– 6-letnia gwarancja,

– wzmocniona szczelność,

– wzmocniona płyta.

W naszej ofercie znajdzie również dodatkowe elementy do szamb, spełniające wszystkie normy sanitarne i ekologiczne. Naszym klientom proponujemy: pokrywy wierzchnie typu lekkiego, ciężkiego i przejazdowe, kominki betonowe, włazy żeliwne oraz czujniki zapełnienia szamba. Z przyjemnością pomożemy Wam wybrać najlepsze dla Was rozwiązania.

Transport i montaż

Septic nie ogranicza się tylko do produkcji szamb, zajmuje się także transportem oraz montażem zbiorników betonowych. Nasza flota składa się 50, przystosowanych do bezpiecznego przewozu towaru samochodów Volvo z HDS. Dostawa towaru do klienta zajmuje nam zazwyczaj od 1 do 3 dni roboczych. Doskonała logistyka i niezawodna terminowość naszych dostawców sprawia, że możemy się poszczycić najwyższą jakością w zakresie tej usługi. W przypadku zamówień indywidualnych, dostarczamy zbiorniki tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie. Naszych klientów prosimy o ułatwienie nam dojazdu do wykopu i przygotowanie wjazdu dla samochodu ciężarowego. Ze względu na to, że z dostawcami przyjeżdżają od razu montażyści, konieczne jest także zorganizowanie dostępu do prądu, gdyż będzie potrzebny do używanych przez nich maszyn. Tego samego dnia klienci otrzymują również komplet dokumentacji do szamb, w tym 6-letnią gwarancję.

Dołącz do zadowolonych klientów z Gdyni!

Septic to niekwestionowany lider w branży produkcji, transportu i montażu szamba. Gdańsk to miasto, którego mieszkańcy stawiają na rzetelność i doświadczenie, dlatego stawiają na naszą firmę. Dzięki nam, wielu jego mieszkańców rozwiązało swój znaczący problem, jakim był brak dostępu do kanalizacji miejskiej. Szamba betonowe to doskonała alternatywa, jeśli nie mają oni perspektyw na jej szybkie podłączenie. Nowoczesne zbiorniki nie mają nic wspólnego z przykrymi doświadczeniami z dzieciństwa, a są szybkim rozwiązaniem drażniącego problemu. Jeśli więc brak kanalizacji miejskiej to również Wasza bolączka, koniecznie rozważcie instalację szamba betonowego w Waszym gospodarstwie domowym lub rolnym. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

Ostatnio dostarczone zbiorniki betonowe – Gdynia

W ostatnim czasie do Gdyni dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Gdyni, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Gdyni lub bliskiej okolicy.