Szamba betonowe – Ruda Śląska wybiera sprawdzone rozwiązania!

Interesują Cie solidne szamba betonowe? Ruda Śląska lub okolice to miejsce, w które potrzebujesz szybkiej dostawy zbiornika? Septic już od 1995 roku zajmuje się produkcją, transportem oraz montażem szamb betonowych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam skomponować ofertę, która odpowiada na wszystkie potrzeby naszych klientów. Może pochwalić się wysoką jakością naszych usług, potwierdzoną europejskim Certyfikatem EU, uprawniającym nas do działań na terenie całej Unii Europejskiej. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy naszych klientów i ich potrzeby. Coraz więcej osób, zainteresowanych naszą usługą, jest mieszkańcami Rudy Śląskiej. Szamba betonowe docierają do gospodarstw położonych na terenie miasta lub miejscowości ościennych w ciągu 3-4 dni roboczych. Co jeszcze oferujemy mieszkańcom Rudy Śląskiej?

Bezpieczne zbiorniki na szambo – Ruda Śląska

Ruda Śląska to miasto, które od dłuższego czasu jest stałym punktem na naszej trasie dostaw zbiorników na szambo. Mieszkańcy Rudy Śląskiej najczęściej stawiają na szamba betonowe SEPTIC, gdyż to właśnie one są sprawdzonym rozwiązaniem, gdy budynek nie jest podłączony do kanalizacji miejskiej. Część osób pyta nas, czy takie rozwiązanie jest bezpieczne i nie wiążę się z ryzykiem wycieku lub nieprzyjemnego zapachu. Obecnie do produkcji tego typu zbiorników stosuje się metodę podwójnej hydroizolacji, gwarantującą szczelność zbiorników. Ponadto, Septic korzysta tylko z wysokiej jakości materiałów: betonu firmy HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE, masy asfaltowej marki IZOPLAST i ADW, a także atestowanych prętów. Taki proces produkcji jest gwarancją, że możliwość ewentualnego wycieku lub unoszącego się przykrego zapachu, praktycznie spada do zera.

Jakie zbiorniki betonowe oferujemy mieszkańcom Rudy Śląskiej?

Oferta Septic w Rudzie Śląskiej obejmuje:

 • zbiorniki na ścieki,
 • zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę,
 • zbiorniki na deszczówkę,
 • separatory tłuszczów,
 • zbiorniki jedno i dwukomorowe,
 • zbiorniki wielokomorowe,
 • zbiorniki przeciwpożarowe,
 • zbiorniki o pojemności od 4m3 do 200m3,
 • budowę szamb modułowych,
 • właz żeliwny typu lekkiego,
 • budowę obiektów z elementów prefabrykowanych o wysokiej jakości,
 • dobór pokryw wierzchnich – typu lekkiego lub ciężkiego.

Użytkowanie szamb betonowych jest niezwykle proste. Jeśli jednak macie specjalne potrzeby z nim związane, proponujemy takie akcesoria, jak: pokrywy najazdowe dla samochodów osobowych lub cięższych pojazdów oraz czujniki napełnienia szamba, włazy żeliwne fi 600 i dłuższe kominki rewizyjne.

Septic to najlepszy wybór, jeśli zastanawiacie się nad montażem szamba. Ruda Śląska to miasto, w którym coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. Zbiorniki betonowe niezawodnie rozwiązują problem braku kanalizacji miejskiej zarówno w gospodarstwach domowych, jak i rolnych, których w okolicy Rudy Śląskiej nie brakuje. Decydując się na szamba betonowe od firmy Septic, będziecie mieli Państwo ten problem z głowy!

Klienci z Rudy Śląskiej kupili ostatnio

W ostatnim czasie do Rudy Śląskiej dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Rudy Śląskiej, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Rudzie Śląskiej lub bliskiej okolicy.