Szamba betonowe SEPTIC

Nasza fabryka betonowych zbiorników powstała w 1995 roku. Od tego czasu systematycznie podnosimy nie tylko jakość naszych produktów, ale również oferowanych usług. Wykonujemy m.in. szamba betonowe, charakteryzujące się niezwykle solidną konstrukcją, które zostały docenione przez klientów nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Ponadto, oferta naszej firmy obejmuje betonowe zbiorniki na ścieki, gnojówkę, gnojowicę, separatory tłuszczów, zbiorniki przeciwpożarowe, włazy i pokrywy.

Wysoka jakość produktów oferowana przez SEPTIC jest potwierdzona atestami i aprobatami. Co więcej, posiadamy certyfikat EU (CE), wyróżniający nas na tle konkurencji. Jako producent szamb betonowych, zapewniamy atrakcyjne ceny i elastyczne warunki współpracy zarówno z hurtowniami, jak i sklepami budowlanymi oraz indywidualnymi odbiorcami. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług i brak ukrytych kosztów.

Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność, że wszystkie etapy, począwszy od produkcji, poprzez transport i montaż są nadzorowane i skrupulatnie sprawdzane przez najlepszych specjalistów. Wynikiem takiego stylu pracy jest pełne zadowolenie naszych klientów, które jest dla nas największą wartością.

Dowiedz się więcej

Zbiorniki betonowe w naszej ofercie

 

Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 84

Zbiorniki betonowe SEPTIC – zaawansowane metody produkcji

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. zbiorniki betonowe na szambo, wykonane z wysokiej klasy betonu B25 i B40. Dzięki zastosowaniu opracowanej przez naszych specjalistów technologii wibrowania, a także uszczelnienia, zbiorniki betonowe cechują się niezwykłą trwałością i solidnością. Co więcej, wykorzystujemy wyłącznie uszlachetnioną stal, która usztywnia całą konstrukcję i gwarantuje długie oraz bezpieczne użytkowanie. Ponadto, wszystkie uszczelnienia są podwójnie zabezpieczone za pomocą najwyższej klasy masy asfaltowej, dostarczanej przez renomowanych producentów.

Oferujemy Państwu m.in. zbiorniki na szambo cechujące się różną pojemnością, dzięki czemu wybór konkretnego modelu nie stanowi żadnego problemu. Dostępne są zarówno szamba jednokomorowe, dwukomorowe, a także popularne szambo z kręgów betonowych. Bez względu na to czy potrzebują Państwo małego zbiornika, czy wersji cechującej się bardzo dużą pojemnością, nasza firma z pewnością ma taki produkt w swojej ofercie.

Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 85
Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 86
Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 87

Najwyższej jakosci zbiorniki na szambo

Wszystkie nasze produkty, zanim trafią na rynek, są poddawane rygorystycznym testom i wnikliwej kontroli. Efektem takiej strategii jest systematycznie powiększające się grono zadowolonych klientów. Oferowane przez naszą firmę zbiorniki na szambo są transportowane nowymi pojazdami, prowadzonymi przez doświadczonych kierowców. Zapewniamy, że betonowe zbiorniki dotrą na miejsce montażu w idealnym stanie, bez żadnych skaz i uszkodzeń. Transport na terenie całego kraju odbywa się w terminie do 4 dni roboczych.

Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność, że dostarczymy produkt najwyższej klasy i co najważniejsze, bez opóźnień. Ponadto betonowe zbiorniki na szambo SEPTIC mają aż 5 lat gwarancji, co znacząco wyróżnia nas na tle konkurencji. Pisemna gwarancja to potwierdzenie najwyższej jakości naszych produktów oraz poczucie bezpieczeństwa dla klientów. Każdy element, począwszy od zbiornika, poprzez płytę, aż po właz betonowy, jest sprawdzany nie tylko pod kątem szczelności, ale również wytrzymałości i odporności na czynniki zewnętrzne.

Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 88
Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 89
Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 90

Tanie szamba betonowe i profesjonalny montaż

Jako producent, oferujemy m.in. wysokiej klasy szambo betonowe w konkurencyjnej cenie. Odpowiednio długie leżakowanie sprawia, że bezawaryjnie służą swoim właścicielom przez długie lata. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz bezpiecznego transportu na terenie całej Polski, oferujemy także montaż zbiornika. Bez względu na to czy zamówili Państwo niewielki, średniej wielkości, czy duży zbiornik betonowy, nasi eksperci gwarantują szybki i bezpieczny montaż. W trakcie instalacji, niezwykle ważne są wymiary wykopu, w którym znajdzie się szambo.

Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesny i sprawdzony sprzęt, dzięki któremu montaż jest tak krótki, jak to tylko możliwe. Nasi doświadczeni specjaliści pracują bardzo ostrożnie z zachowaniem wszelkich norm BHP. Długa żywotność instalacji jest również uzależniona od sposobu montażu, który nasza firma na przestrzeni wielu lat doprowadziła do perfekcji.

Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 91
Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 92
Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 93

Szamba ekologiczne

Coraz większa popularnością cieszą się szamba ekologiczne, które składają się z tak zwanego zbiornika wstępnego i drenażu, pełniącego funkcję rozsączającą. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo ekologiczne szamba betonowe, jak również tak zwane bezodpływowe zbiorniki na ścieki. Wszystkie oferowane przez nas produkty mają kompletną dokumentację, dzięki której odbiór techniczny instalacji jest czystą formalnością.

Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 94
Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 95

Doradzimy jakie szambo betonowe wybrać

Wybór pojemności i typu zbiornika betonowego nie jest prostym zadaniem, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Pojemność zbiornika betonowego jest uzależniona m.in. od liczby domowników oraz od ilości wykorzystywanej wody. Co więcej, jego wielkość ma również wpływ na częstotliwość opróżniania szamba. W teorii im jest większy, tym rzadziej trzeba korzystać z usług firm oferujących wywóz nieczystości.

Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 96
Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 97
Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 98

Solidny producent zbiorników betonowych

Firma SEPTIC od wielu lat prężnie się rozwija i doskonali zarówno swoje produkty, jak i usługi. Obecnie zatrudniamy około 150 wyspecjalizowanych pracowników, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. Wierzymy, że inwestycja w rozwój pracowników to najskuteczniejszy sposób na rozwój całego przedsiębiorstwa. Największą nagrodą za włożony trud w produkcję m.in. zbiorników betonowych są rekomendacje naszych klientów. Cieszy nas długoletnia współpraca, w wyniku której zrealizowaliśmy setki udanych inwestycji, poprawiających jakość życia naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, w myśl zasady, że każdy klient zasługuje na profesjonalną i fachową obsługę.

Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 99
Szamba Betonowe - Producent Zbiorników Betonowych - Septic zdjęcie nr 100

Ostatnio kupione szamba betonowe